S hemoroidynejsou žádné žerty. Kdo to na ně zkouší s přípravky, které jsou běžně dostupné, tak to svádí boj s větrnými mlýny. Nic jiného než odborný zákrok u lékaře nepomůže. Optimální postup je takový, že se pacient objedná na vyšetření okamžitě, jakmile se jeho problémy objeví. A pak má velkou šanci na šetrnou léčbu s využitím některé z ambulantních metod. Způsob léčby určí lékař právě na základě vašeho vyšetření. Ambulantní metody jsou však v hodné pouze pro počáteční stadia této nemoci. Když se však už pořádně rozjede, tak ji zastaví jenom klasická operace.

Ambulantní léčba versus operace

Zdravotní zařízení ON CLINIC jsou po celém světě. U nás je pacienti najdou v Praze a v Brně. A objednat se sem můžou na odborné vyšetření při potížích s hemoroidy. Zkušení lékaři využívají moderní přístrojové vybavení a ke každému pacientovi mají individuální přístup. Na samotné vyšetření není nutné se nijak speciálně připravovat. Po vyhodnocení výsledků může lékař stanovit přesnou diagnózu a zvolit odpovídající způsob léčby. Pokud jste s vyřešením svých těžkostí příliš neotáleli, tak je velká pravděpodobnost, že to půjde ambulantně. A to znamená rychle, šetrně a bezbolestně.